.

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7259":
ostrava
ahoj zveme vás na největší futsalový turnaj,více info na www.soccer-tournaments.webnode.com
Babylon cup 2013
Dobrý den, rádi bychom vás pozvali na 5. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané BABYLON CUP 2013.

Termín: 6. – 7. července 2013
Místo konání turnaje: Jaroměř
Kapacita turnaje: 120 týmů

Pro vítěze turnaje je připravena odměna 7500 Kč v hotovosti, pohár, medaile a věcné ceny.

V areálu bude k dispozici občerstvení po celou dobu turnaje i večerní zábava.

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj žen – LADIES.

Více informací najdete na http://www.babyloncup.cz
Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu: info@babyloncup.cz
Maco
Ahoj tímto bych vás chtěl pozvat na 4.ročník letního Chachar Cupu . Více informaci zde :
http://chacharicf.webnode.cz/turnaje/a4-rocnik-letniho-chachar-cupu/
místo konaní ještě upřesním zatim to vypada na byvalé hlavní hřiště fotbalového klubu Ostrava - Jih S pozdravem Maco 1. Chachaři CF 2007
sbolf
Od 2.10.2012 každé úterý trénink od 18:00 - 19:00 na ZŠ Jubilejní, platí až do odvolání!!!smiley
sbolf
smiley
sbolf
V sobotu 8.9.2012 Dreadlock porada + fans před novou sezónou na Svinci od 15:00!!!smiley
sbolf
V sobotu 8.4.2012 Dreadlock porada + fans před novou sezónou, začátek od 15:00!!!smiley
Hubert
Especially beneficial, look ahead to coming

back.

My weblog Ein guter Business Coach werden
Nelle
Truly educational, looking frontward to coming back

again.

My site - Free wordpress hosting
Jéňa
Když Vám došly peníze... rychlé půjčky

Ano půjčkám, ale odpovědně oddluzse.cz/ insolvence
Lamycz
www.oriflame-kromeriz.cz ORIFLAME CZ Máte ráda kosmetiku? Chcete si dopřát kvalitní péči o svou pleť? Hledáte dekorativní kosmetiku? Chcete při nákupu kosmetiky ušetřit? Nebo dokonce vydělat?
Scott
www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni komerční banka penzijní fond
Absolutly
www.antharant.cz výkup pohlednic
sbolf
Pro info hovaďáci:-)

Členské příspěvky

Členské příspěvky ve futsalu, aneb jaké jsou výhody

Informace o tom, že stejně jako ve fotbalu, tak i ve futsalu, se budou vybírat členské příspěvky, nemohla minout snad nikoho z nás. Diskutuje se o tom, zda příspěvky ano či ne, zda je 100 Kč ročně hodně, nebo málo. Ale často se zapomíná na jeden podstatný fakt.Nechme teď stranou diskuse o tom, zda poplatky jsou správnou cestou, či ne. Podívejme se na věc, kterou FAČR pro svou fotbalovou základnu podcenil, zatímco futsalisté si s ní poradili brilantně. Jde o bonus pro ty hráče - případně rozhodčí, funkcionáře a řadu dalších osob - kteří se rozhodnou členy Svazu futsalu stát. Řeč je o bonusech.Když Komise futsalu zvažovala, jak svou základnu přilákat k nové formě členství, byly bonusy pro členy jedním z hlavních bodů, o které se starala. Mottem bylo propojit svou základnu s partnery futsalu a nabídnout jim oboustranně výhodné podmínky. Snahou také bylo udělat tyto bonusy přehledné a nekomplikované. Zatím se do tohoto systému připojili dva partneři - firmy Joma a Select a obě nabízejí pro členy Svazu futsalu výrazné slevy ze své futsalové nabídky, v obou případech až 30% ze svých maloobchodních cen.Ale to jsou jen slova, pojďme tuto výhodnost uvést na příkladech. Členství ve Svazu futsalu stojí na kalendářní rok 100 Kč. Pokud budu hráč, a budu si chtít pořídit dvě důležité položky, boty a míč, vyrazím za partnery, kteří členům slevy nabízejí. V eshopu firmy Joma si vyberu např. sálovky Top Flex, mimochodem velmi populární typ, v ceně 1.500 Kč. Jako člen Svazu futsalu dostávám slevu 30%, takže ušetřím 450 Kč. Na eshopu firmy Select si vyberu typ míče Futsal Master v ceně 1.100 Kč a moje sleva bude 330 Kč. Celkem jsem tedy sice uhradil 100 Kč jako roční poplatek za členství ve Svazu futsalu, ale díky tomu jsem ušetřil, při našem příkladovém nákupu, částku 880 Kč…Nelze pochybovat o tom, že z tohoto pohledu je zaplacení členského poplatku výhodné. Bonusy jsou něco, co by mělo zpříjemnit členům pobyt ve "futsalové rodině", která se letos rozhodla k sice ne populárnímu, ale rozhodně nezbytnému kroku. Ne všechny regiony s přijetím nového členského systému souhlasí, nicméně cítili jsme jako nutnost informovat i o této části nového systému, která je podle nás dost opomíjená a zejména tam, kde vládne k novému členství negativní postoj, téměř přehlížená.smileysmiley
Maty
počasí v Praze www.medard-online.info/pocasi-praha/
Míša
Adrien
sbolf
Výtah z futsal-sport:

Jelikož se Twins k prvnímu turnaji po omluvě nedostavil, byl posledním zápasem celého hracího dne duel mezi PSV Frenštátem a Dreadlockem Nový Jičín. Zápas začal minutou ticha, kterou jsme uctili památku zesnulého Radka Berouska, dlouholetého hráče Dreadlocku Nový Jičín.Zápas byl dlouho vyrovnaný, ale nakonec o osudu utkání rozhodl dvěma nádhernými góly Petr Dorňák a zajistil tak výhru pro PSV Frenštát.V neděli dne 20.11. začínáme v 16:30!
sbolf
INFO:Základní výstroj hráče se skládá z těchto samostatných části:

• dres nebo tričko s rukávy; v případě použití spodního prádla, jehož rukávy jsou vidět, musí mít tyto rukávy stejnou barvu, jakou mají rukávy dresu (trička)

• trenýrky; v případě použití spodního prádla, jehož nohavice jsou vidět, musí mít tyto nohavice stejnou barvu, jakou mají nohavice trenýrek.

• stulpny

• chrániče holení

• sportovní obuv (tenisky, lehká tréninková obuv z kůže nebo gymnastická obuv s podrážkou z gumy nebo podobného materiálu).

sbolf
12,30 Dreadlock Nový Jičín - PSV Frenštát p.R.

14,00 Twins 94 Nový Jičín - Dreadlock Nový Jičínsmiley

1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
87