.

Úvodní stránka

F.D.N.J. cup'10______________________________26.6.2010

3.ročník F.D.N.J. cupu, který se hraje na Kojetíně, se tentokráte vydařil i počasím, a tak jen bylo na škodu - slabá účast. Po desáté hodině se pomalu začínají slézat první lidé, včetně nejmladšího člena Patrika. Nakonec se nám podařilo sestavit celkem šest týmů

 

 Dva celky Dreadlocku (KMFDM, Útočníci), dvě družstva F.D.N.J. ( Soptící, F.D.N.J.) a po jednom BBR, Drzý čert (Bachoří) a nováček družstvo Bistra (Bistro). Po rozlosování se začíná hrát a již od začátku bylo jasné, kdo bude tahat za kratší konec. Po prvním zápase bylo jasné, že F.D.N.J. nevyrovná svůj rekord 0 bodů z minulého roku a nakonec končí na 4. místě se šesti body.

 

Ten byl obhájen družstvem Báchoru, kteří bezkonkurenčně prohráli všechny své zápasy, ale přesto jako jediní přijeli v dresech, ve kterých vypadali celkem žlutě!!! Na pátém místě skončil nováček družstvo Bistra , které ale nebylo kompletní, bo jim nedošel jeden hráč. Bronzovou příčku nakonec vybojovalo druhé družstvo F.D.N.J. a konečně vybojovalo tolik očekávaný pohár, na který čekáme tři roky. Nevím, jak by to bylo, kdyby Dreadlock postavil tři týmy, ale kluci hráli fakt dobře a určitě si pohár zasloužili. Na druhém místě skončil tým Dreadlocku Útočníci, kteří prohráli jen jediný zápas a to s druhým týmem Dreadlocku KMFDM, který nepoznal chuť prohry, a to k tomu ještě nespali, bo byly den před tím na památky po Praze.

 

 Protože se hrálo na dva sety, tak už nebyl čas na finále, a tak se brala tabulka po zápasech každý s každým. Pak se přesouváme na Svinec a při cestě fotíme par fotek s velkou vlajkou. Po rozvěšení vlajek ve staně si dáváme zasloužené pivo, které chutná dvakrát lépe než kdy jindy a pak se předávají poháry (díky Bistru za dárek) a drobné ceny od sponzorů ( Restaurace Bistro, PlackaShop.cz, Chata Svinec, SatanShop.cz. a F.D.N.J.).

 

 Poté už se chlastá a chaluje kýta a různe pochutiny. Vítězové rozlévaji pro všechny fernet a vodku a ještě děláme hromadnou fotku před chatou a pak už se jen pije a pije a někteří pijou snad ještě teď. Díky všem za účast a Kopcovi za skvělou organizací. Příští rok budeme uzavírat soupisky nejméně dva týdny před akcí, neboť na některé lidi není spoleh a pak se zbytečně všechno prodražuje. Příště už snad ten pohár bude mít i F.D.N.J. Zdarec fansDNJ

 

1.místo KMFDM Student, Kuře, Fík (dreadlock) 15 bodů
2.místo Utočníci Vevy,Kopec,Jindry (dreadlock) 12 bodů
3.místo Sopťíci Srnec,Kamil,Jachňa (F.D.N.J.)  9 bodů
4.místo F.D.N.J. Cagy,Pajín,Milvau (F.D.N.J.)  6 bodů
5.místo Bistro Libor,Pája,Pospa (Bistro)  3 bodý
6.místo Bachoři Kužel,Mara,Aďa (BBR,Drzý čert)  0 bodů

 

Žádné komentáře