.

Úvodní stránka

Příbram-Baník______________________________15.5.2010

 

Poslední letošní zápas Baníku se hraje s Příbramí a F.D.N.J. se již dopředu domlouvá na auto akci. Původně jsme měli jet v pěti lidech, ale nakonec po noční akci jeden kus odpadá a jedeme ve čtverku (Srnec, Nina ,Milvau, Cagy).....

  Cestou vidíme u Olomouce jak se chová rýže na polích, několika minutový záchvat smíchu u Ninušky a na každé benzínce, kde stojíme nějaké ty chachary. Po příjezdu do Příbramy hledáme příjezdovou cestu ke stadiónu, což se nám asi po půlhodině daří, a tak můžeme jít na stadión.

 

 Zde se připojuje další člen F.D.N.J. (Kopec), který jel s dalšíma Jičíňakama (ŽŽ, Sáďa, Mruvka a Pahy) vlakem, a tak se náš počet ustálil na 9 lidech. Fotbal moc pohledný není a k dění kolem fízlů se nebudu vyjadřovat, ať jim nechtěně nedám nějaké info. Po fotbale se ještě zasmějeme místnímu ultras, kterému někdo zcizil auto a jedeme domů.Těsně po půlnoci už sedíme v Bistru, ze kterého se přemisťujeme do Máje a ráno domů. Teď už se jen můžeme těšit na nohejbal a pak už na novou sezónu.... (foto Nina-mobil)

 

 

 

 

 

Žádné komentáře